Солнечная система и ее тайны

Планеты Созвездия НЛО

Захист

Торгові знаки захищають споживачів. Вони гарантують рівноправну конкуренцію між поставниками. Торговий знак захищає ділову репутацію установи, що володіє ним.

Авторські права стосуються ринку виразних ідей. Торгові знаки стосуються ринку речей і послуг.

Торговий знак представляє репутацію бізнесу в цілому, або окремого виробника чи поставника. Символи торгових знаків мають неабияку силу. Вони дозволяють нам кількісно оцінювати якість певних товарів до того, як ми самі спробуємо їх.

Так, коли ми бачимо і чуємо голос Ані Лорак і слово „корона” на початку ролика, у нас одразу виникають асоціації з компанією „Крафт Фудс Україна”.

Щоб встановити порушення законодавства щодо торгових знаків, два знаки не обов’язково повинні бути майже однаковими. Вони можуть бути схожими достатньо для того, щоб їх можна було переплутати. На відміну від багатьох речей у світі, самого „майже” тут достатньо. На основі Акту про Послаблення Торгових знаків від 1995 року, який став законом у 1996 році, власник „відомого” торгового знаку може заборонити використання свого знаку іншій особі, якщо це використання послаблює, плямує або порочить відомий знак.

Таким чином, коли ви бачите пляшку з характерною для „Кока-Коли” форми, ви знаєте, що всередині, навіть не читаючи етикетку.

Солнечная система и ее тайны