Солнечная система и ее тайны

Планеты Созвездия НЛО

П’ятдесят штатів

П’ятдесят штатів, з яких складаються Сполучені Штати Америки, утворюють єдину націю. Штатів не завжди було п’ятдесят. Спочатку їх було тринадцять. З ростом країни все більше і більше штатів приєднувалися до неї. Останніми двома штатами, що приєдналися, були Аляска і Гаваї. Обидва штати приєдналися до країни в 1959 році. На території Сполучених Штатів Америки є всі типи суші: ліси і пустелі, гори і рівнини. Територія Сполучених Штатів покриває всі кліматичні пояси. Розмір штатів також дуже різниться. Найбільший штат – Аляска, найменший – Род-Айленд. Аляска більша за род-Айленд у 500 разів.

В Сполучених Штатах живуть біля 250 мільйонів людей. Населення країни складають люди з усіх куточків світу. Міста часто названі на честь місць, звідки приїхали їх засновники. Наприклад, в Сполучених Штатах є Париж, Рим, Делі, Франкфурт. Найбільш населений штат – Каліфорнія, найменш населений – Аляска.

Кожен штат має власну назву. Ім’я дає штату особистість та індивідуальність. Назви більше ніж половини штатів походять від Американських Індійців. Кожен штат має також власний прапор, з кольорами, що мають особливе значення для цього штату. Прапор – це емблема, або символ штату. Кожен штат також має власних квітку, дерево і птаха.

Солнечная система и ее тайны