Солнечная система и ее тайны

Планеты Созвездия НЛО

Повага до поліції

Поліцію непокоять результати соціальних опитувань.

Королівська Комісія виявила, що в 1959 році 83% населення дуже поважали поліцію, 16% не були впевнені щодо відповіді на це питання, і ніхто не виявляв неповаги.

Опитування, проведене організацією МОРІ (Маркет енд Опініон Ресерч Інтернешнл) в 1989 році з тими самими запитаннями, дало інші результати – відповідно 43%, 41% і 14%.

Присяжні розділяють погляди населення, і це викликає в поліцію неприховану злість. Так, минулого літа містер Франк Крічлоу був оправданий від звинувачень у причетності до наркобізнесу, не дивлячись на показання 66 поліцейських.

Присяжні визнали, що засудили проти закону. Поліція зазнає все сильніших ударів.

Попри всі тривоги, поліція, можливо, планує вплинути на уряд, збільшивши ефективність своєї роботи. Все більш помітними стають спроби покращити зв’язки з населенням, шляхом втілення у життя ідеї служіння суспільству.

Ці слова, написані білим по синьому, висять у рамці на стінах майже всіх столичних поліцейських відділень: „Ми намагаємося зменшити побоювання людей, і, наскільки ми можемо, керуватися їхніми інтересами у своїх вчинках. На обґрунтовану критику ми маємо відповідати готовністю змінюватись.”

Солнечная система и ее тайны