Солнечная система и ее тайны

Планеты Созвездия НЛО

Exercise 6

Землетрус в Арменії відкриває світу приклади мужності, наприклад такої, яку виявила Сюзанна Петросян, двадцятишестирічна матір, яка більше тижня провела під уламками будівлі зі своєю чотирирічною дочкою, Гаянню.

В той ранок чоловік Сюзанни відвіз її з Гаянню до своєї сестри Каріни. Сюзанна хотіла приміряти чорну сукню, яку продавала Каріна. Сукня підійшла просто чудово.

Коли вона знімала сукню, квартира на п’ятому поверсі почала дрижати, спочатку трошки, а потім дуже сильно. Сюзанна, в одній спідній білизні, схопила Гаянь і побігла до дверей. Кола вона відчинила двері, підлога розкрилася під ними, і дев’ятиповерхова будівля розвалилася. Вони втрьох провалилися у підвал.

Лежачи на спині, нездатна ходити, Сюзанна обмацала все навколо неї і знайшла банку ожинового варення. На другий день, після того, як померла Каріна, вона дала вареня Гаянні. Але час йшов, і через декілька днів Гаянь почала благати чогось попити. В Сюзанни не було води чи іншої рідини, і вона почала думати, що її донька загине від спраги. Потім вона згадала телевізійну програму про дослідника Арктики, який мало не загинув від спраги і врятувався, випивши крові свого друга. Сюзанна знайшла шматочок скла, порізала собі палець і дала його своїй доньці, щоб та смоктала кров.

„Я знала, що загину”, – сказала Сюзанна. – „Але я хотіла, щоб моя дочка жила.”

У неї почалися галюцинації. Коли вона закривала очі і знову відкривала їх, їй марилися ящики яблук і пляшки з лимонадом.

14 грудня, на восьмий день їхнього ув’язнення, російські рятівники розрили малий отвір біля них, і пучок світла увірвався до їхньої в’язниці.

„Ми врятовані!” – згадує Сюзанна плачучи.

Мати і доньку перевезли по повітрю у лікарню за 60 кілометрів. Чотири дні вони обидві були в реанімації, але тепер вони цілком здорові.

Солнечная система и ее тайны